Уночі росіяни атакували критичну інфраструктуру Одещини

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

Вночі 19 квітня війська РФ атакували Одеську область дронами та ракетами.

Ціллю окупантів вкотре була критична інфраструктура регіону.

“На щастя, люди не постраждали. Правоохоронці фіксують наслідки чергового злочину росіян”, – повідомив Кіпер.

Зауважимо, що напередодні росіяни також цілили по критичній інфраструктурі Одеської області.

Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.

Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.