Уночі росіяни атакували критичну інфраструктуру Одещини
Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер
Вночі 19 квітня війська РФ атакували Одеську область дронами та ракетами.
Ціллю окупантів вкотре була критична інфраструктура регіону.
“На щастя, люди не постраждали. Правоохоронці фіксують наслідки чергового злочину росіян”, – повідомив Кіпер.
Зауважимо, що напередодні росіяни також цілили по критичній інфраструктурі Одеської області.
Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.
Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.
Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.
На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.