Уночі росіяни масовано атакували Сумщину: пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури

Джерело: Сумська ОВА

Уночі 17 вересня російські окупанти масованого атакували Сумську область безпілотниками.

Ворог “шахедами” вдарив по енергооб’єктах регіону. Зокрема постраждали населені пункти трьох районів області – Конотопський, Охтирський та Сумський.

Об’єкті критичної інфраструктури – водоканали, лікарні та інші – підключені до систем резервного живлення.

Загалом над Сумщиною було збито 16 ворожих безпілотників.

Аварійні бригади здійснюють відновлювальні роботи.

Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

26 червня у світі відзначають одразу два важливих міжнародних дні: Міжнародний день на підтримку жертв катувань та Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом.

За даними синоптиків у п’ятницю, 26 червня, у частині областей очікуються опади.

Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.

Ізраїль заявив, що не виведе війська з південного Лівану, доки “Хезболла” не буде роззброєна та демілітаризована. Таку позицію уряд озвучив на тлі переговорів із Ліваном у Вашингтоні за посередництва США.