Уночі росіяни масовано атакували Сумщину: пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури

Джерело: Сумська ОВА

Уночі 17 вересня російські окупанти масованого атакували Сумську область безпілотниками.

Ворог “шахедами” вдарив по енергооб’єктах регіону. Зокрема постраждали населені пункти трьох районів області – Конотопський, Охтирський та Сумський.

Об’єкті критичної інфраструктури – водоканали, лікарні та інші – підключені до систем резервного живлення.

Загалом над Сумщиною було збито 16 ворожих безпілотників.

Аварійні бригади здійснюють відновлювальні роботи.

У Франції на тлі сильної спеки за останні кілька днів потонуло щонайменше 40 осіб.

Рідкісний метеорит, знайдений у пустелі Сахара, може містити перші прямі докази існування давнього планетарного тіла, яке зникло на початку формування Сонячної системи.

Головне управління розвідки попередило, що на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.

Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.