Уночі росіяни масовано атакували Сумщину: пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури
Джерело: Сумська ОВА
Уночі 17 вересня російські окупанти масованого атакували Сумську область безпілотниками.
Ворог “шахедами” вдарив по енергооб’єктах регіону. Зокрема постраждали населені пункти трьох районів області – Конотопський, Охтирський та Сумський.
Об’єкті критичної інфраструктури – водоканали, лікарні та інші – підключені до систем резервного живлення.
Загалом над Сумщиною було збито 16 ворожих безпілотників.
Аварійні бригади здійснюють відновлювальні роботи.
- Уночі 17 вересня РФ випустила по Україні 51 ударний безпілотник.
Американський бізнесмен Ілон Маск більше не є трильйонером після різкого падіння вартості акцій його ключових компаній – SpaceX та Tesla. За даними Bloomberg Billionaires Index, його статки скоротилися до приблизно 957 млрд доларів.
За даними медіа, Україна під час удару по заводу електроніки у російському Воронежі могла застосувати нові ракети американського виробництва.
Розвідувальний альянс Five Eyes, до якого входять Австралія, США, Велика Британія, Нова Зеландія та Канада, заявив, що стрімкий розвиток штучного інтелекту може суттєво змінити сферу кібербезпеки вже найближчими місяцями. У новому звіті спецслужби попередили, що передові моделі ШІ здатні значно полегшити проведення кібератак та посилити загрози для урядів, компаній і критичної інфраструктури.
23 червня президент Володимир Зеленський підписав закон стосовно осучаснення грошового забезпечення поліціянтів та рятувальників в Україні.
Працівники ДБР скерували до суду обвинувальний акт щодо катування чоловіка в одному з відділів РТЦК та СП Миколаївської області.