Уночі війська РФ атакували Україну «шахедами»: більшість вдалось збити

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

У ніч на 6 липня російські окупанти вкотре атакували Україну ударними безпілотниками. Більшість запущених БпЛА вдалось збити.

Загалом ворог випустив по Україні 27 “шахедів” з двох напрямків – ТО Криму та Курської області (РФ).

Українські захисники збили 24 безпілотники.

Збивали БпЛА над Дніпропетровською. Полтавською, Запорізькою, Херсонською, Харківською, Донецькою, Сумською, Чернігівською, Вінницькою, Київською, Кіровоградською та Миколаївською областями.

До відбиття повітряного нападу залучались мобільні вогневі групи Сил оборони України, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, ППО Сухопутних військ, підрозділи радіоелектронної боротьби.

Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.