Уночі ворог атакував Україну ударними БпЛА: усі вдалось збити

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

Уночі 18 травня війська РФ вкотре випустили по Україні понад десяток ударних безпілотників. Силами ППО збито всі ворожі “шахеди”.

Загалом ворог атакував Україну 13 БпЛА, випущеними з двох напрямків: Приморсько-Ахтарська та Курської області (РФ).

У результаті протиповітряного бою зенітними ракетними підрозділами, мобільними вогневими групами Повітряних Сил та Сил оборони України збито усі 13 “шахедів”.

БпЛА збивали у Харківській, Полтавської, Вінницькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях.

США можуть перенаправити постачання природного газу на інші ринки, якщо Європейський Союз не пом’якшить правила щодо скорочення викидів метану. Про це заявив міністр енергетики США Кріс Райт.

Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” повідомило, що українські захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі.

Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив про скорочення залізничного сполучення з Росією.

Фінляндія виділить ще 40 мільйонів євро на ініціативу із закупівлі американської зброї для України (PURL).

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.