Уряд доручив встановити сонячні панелі на адмінбудівлі, школи та лікарні
Джерело: Денис Шмигаль, Тарас Мельничук
Кабінет міністрів постановив до кінця 2025 року встановити сонячні електростанції та системи зберігання енергії в адміністративних будівлях, закладах освіти, охорони здоров’я та соціального захисту.
“Мова насамперед про сонячні панелі на дахах, а також установки зберігання енергії. Це завдання як для міністерств, так і для всіх місцевих керівників. Маємо вийти на рівень, коли максимальна кількість лікарень, адмінбудівель та шкіл є автономними”, – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль
Фінансування буде здійснюватися коштом міжнародної допомоги, недержавних фондів та інших дозволених джерел.
- 7 серпня міністр енергетики Герман Галущенко під час візиту на Хмельницьку АЕС зауважив, що енергосистема України тримається на атомній енергетиці, особливо в умовах війни.
- В “Укренерго” закликали українців ощадливо споживати у вечірні години електроенергію, щоб уникнути вимкнень світла.
- Українці змушені будуть звикати до регулярних відключень світла через нестачу часу і коштів на відновлення енергосистеми. Цієї зими Україні дуже не вистачатиме електроенергії. Часу на встановлення кількох сотень малих електростанцій, відновлення зруйнованих електростанцій або будівництво нових є дуже мало, грошей також не вистачає, повідомляє The Economist.
- Максим Тимченко, генеральний директор компанії ДТЕК, заявив, що у 2024 році було знищено 90% їхніх генеруючих потужностей. Атаки з боку Росії, починаючи з березня, спрямовані були на теплові, гідроелектростанції. Також вперше удар припав на сонячні електростанції.
Кіт Ларрі, який живе в резиденції британського прем’єра на Даунінг-стріт із 2011 року, пережив уже шістьох глав уряду та став одним із небагатьох постійних символів британської політики за десять років після референдуму щодо Brexit.
Таліби затримали близько 20 гуманітарних працівників поблизу кордону між Іраном та Афганістаном, оскільки їхні бороди були недостатньо довгими, повідомили три джерела з гуманітарних організацій.
Російські окупанти безпілотником “Молнія” атакували обʼєкт інфраструктури в одному із старостатів Сумської громади. Унаслідок влучання зазнали поранень двоє чоловіків.
Бюро захисту конституції Латвії попередило про новий напрям гібридної агресії з боку Росії, пов’язаний з використанням міжнародних судових механізмів як інструменту політичного тиску.
На тлі загострення паливної кризи у РФ, російські медіа стали радити, як правильно “відсмоктати” бензин з автомобіля.