Уряд Ізраїлю розкритикував Джіджі Хадід, яка засудила атаки по палестинцях

Джерело: Instagram-акаунти Джіджі Хадід та уряду Ізраїля

Уряд Ізраїлю розкритикував супермодель Джіджі Хадід, яка, своєю чергою, розкритикувала ізраїльський уряд у його ставленні до палестинців.

Хадід у своєму дописі в Instagram зауважила, що у ставленні уряду Ізраїля до палестинців “немає нічого єврейського”.

“Засудження ізраїльського уряду не є антисемітизмом, а підтримка палестинців не означає підтримку ХАМАС”, – написала модель.

На її допис зреагували в ізраїльському уряді, опублікувавши відповідь Хадід в офіційному акаунті Instagram.

Зокрема опубліковано фото з коментарем у стилі Джіджі Хадід.

“Немає нічого доблесного в розправі ХАМАС над ізраїльтянами. Засудження ХАМАС за те, яким він є (ІДІЛ), не є антипалестинським, і підтримка ізраїльтян у їхній боротьбі проти варварських терористів є правильною справою”.

В описі свого посту уряд Ізраїлю написав наступне.

“Ви спали минулого тижня, Джіджі? Чи ви просто закриваєте очі на те, що єврейських немовлят вбивають у їхніх домівках? Ваше мовчання показує вашу позицію. Ми бачимо тебе”, – мовиться у дописі.

  • Американська супермодель Белла Хадід засудила висловлення міністра національної безпеки Ізраїлю Ітамар Бен-Ґвіра щодо палестинців на Західному березі.
  • Американська супермодель Белла Хадід приєдналася до пропалестинського маршу в Нью-Йорку. Протестувальники вийшли на вулиці Бей-Рідж у Брукліні, щоб висловити підтримку на тлі тривалого насильства ізраїльсько-палестинського конфлікту.
  • З американською порноакторкою ліванського походження Міа Халіфою припинив співробітництво журнал для дорослих Playboy після підтримки нею ХАМАСу.

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.

Український режисер та військовий Олег Сенцов повідомив, що його новий фільм “Реал” вперше покажуть в рамках програми “Спеціальні покази” на 59-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у Чехії.

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про викриття численних фактів катування ув’язнених у кількох регіонах України. Серед цього підозру в катуваннях висунули чотирьом службовцям Божковської виправної колонії №16 на Полтавщині.

Президент США Джо Байден розглядає два варіанти жорстких заходів, аби протистояти просуванню РФ в Україні. Серед них – покарання Китаю за допомогу Росії та дозвіл Україні бити по території РФ американським озброєнням малого радіуса дії.