Уряд Нідерландів обговорює можливість відмови від Facebook – ЗМІ

Джерело: De Telegraaf

Уряд Нідерландів розглядає можливість відмови від Facebook через побоювання щодо того, як платформа забезпечує безпеку особистих даних користувачів.

“Уряд Нідерландів обговорює можливість повної відмови від Facebook. Є серйозні побоювання щодо того, як платформа обробляє конфіденційні дані”, – йдеться у повідомленні.

За даними видання, занепокоєння з приводу того, як Facebook опрацьовує конфіденційні дані, виникало в уряді протягом багатьох років.

Держсекретарка з цифрових справ Александра ван Хаффелен заявила, що компанія робить недостатньо, щоб можна було говорити про покращення в цьому питанні.

“У 2017 році Управління захисту даних Нідерландів встановило, що Facebook порушує закон про конфіденційність у двох царинах: інформуванні користувачів та обробці конфіденційних даних. Потім Meta внесла корективи ”, – зазначила вона, додавши, що це не вирішило проблему, до того ж, виникли нові питання.

Агентство наголошує ,що врегулювати їх не вдалося, тому уряд звернувся до управління захисту даних за рекомендацією, чи безпечно продовжувати використовувати Facebook.

Водночас уряд Нідерландів уже оцінює ймовірні наслідки в разі заборони Facebook.

  • У соціальній мережі Facebook шириться флешмоб #21, де користувачі публікують свої фото, на яких їм 21 рік.

19 березня 2025 року виповнюється 95 роки Ліні Костенко – українській поетесі-шістдесятниці та письменниці.

Адміністрація Дональда Трампа припинила фінансовану США ініціативу, що займалася документуванням ймовірних військових злочинів Росії. До цього входила таємна база даних, яка містила деталі масової депортації українських дітей до Росії, повідомляють американські чиновники, ознайомлені з відповідною директивою та документами, отриманими The Washington Post.

Кілька агенств США з нацбезпеки зупинили роботу над протидією російським саботажу, дезінформації та кібератакам на тлі зближення американського та російського президентів у межах припинення війни в Україні.

Адміністрація президента США Дональда Трампа в межах кампанії зі скорочення витрат Пентагону розглядає варіант відмови від командування силами НАТО в Європі.

Якщо президент США Дональд Трамп щиро вірив, що російський президент Володимир Путін прийме його пропозицію про тимчасово припинення вогню в Україні, то після розмови 18 березня він залишився розчарованим.