Усе вироблене «оборонкою» РФ одразу відправляють на фронт ― ГУР

Джерело: Вадим Скібіцький в інтерв’ю РБК-Україна

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький зауважив, все, що на сьогодні виробляється РФ, відразу відправляється на фронт і застосовується проти України. Тобто у ГУР не підтверджують інформацію стосовно того, що РФ суттєво наростила кількість озброєння та обсяги виготовлення зброї і військової техніки.

Скібіцький висловив припущення, що вивезення майже усіх снарядів із РБ, а також закупівля боєприпасів у КНДР та Ірану підтверджує факт, що РФ не вистачає власних озброєнь.

Представник ГУР також поінформував, що РФ намагається зберігати стратегічний резерв ракет на рівні 30%.

Якщо говорити про випущені крилаті ракети, то під час атак фіксувались вироби III, IV кварталу [2023 року] випуску. Це вкотре свідчить про те, що в них запаси не дуже великі, і те, що виробляється, відразу застосовується проти нашої держави, ― зазначив він.

Ситуація з безпілотниками типу “шахед” ― схожа. Агресор навчився виготовляти корпуси для цих дронів, збираючи ударні БпЛА із власних та завезених елементів.

Водночас у розвідці підтвердили, що мета РФ – до 2026 року вийти на повний, замкнений цикл виробництва саме таких БпЛА на своїй території.

Грудень показав, що навіть якщо у ворога і були якісь запаси, то вони на сьогодні вичерпуються, і всі ці БПЛА, які запускаються, буквально надходять з конвеєра, ― заявив Скібіцький.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.