В Африці вирішили вбити 200 слонів, аби забезпечити населення їжею

Джерело: The Guardian

У Зімбабве планують вбити 200 слонів через засуху, що призвела до нестачі продовольства для населення.

Міністр довкілля країни заявив, що у Зімбабве “більше слонів, ніж було потрібно”, додавши, що уряд доручив Управлінню парків і дикої природи Зімбабве (ZimParks) розпочати процес.

За словами генерального директора ZimParks Фултона Мангванья, на 200 слонів полюватимуть у тих районах, де вони зіштовхнулися з людьми, включаючи Хванге, де знаходиться найбільший природний заповідник Зімбабве.

У Зімбабве проживає приблизно 100 000 слонів – це друга за чисельністю популяція у світі після Ботсвани.

За даними ZimParks, завдяки зусиллям щодо збереження, Хванге є домом для 65 000 тварин. Зімбабве востаннє полювало на слонів у 1988 році.

Зімбабве та Намібія входять до групи країн на півдні Африки, котрі оголосили надзвичайний стан через посуху.

Згідно з оцінками ООН, близько 42% зімбабвійців живуть у бідності, і влада каже, що близько 6 мільйонів потребуватимуть продовольчої допомоги під час неврожайного сезону з листопада по березень.

Раніше ми повідомляли, що Намібія планує знищити понад 700 диких тварин, зокрема слонів, зебр та бегемотів, для надання м’яса населенню, яке страждає від продовольчої кризи через найгіршу посуху за останні 100 років.

Додамо, через висихання водойм у найбільшому національному парку Зімбабве на півдні африканського континенту загинуло щонайменше 100 слонів.

Читайте також: В Африці зростає рівень смертності слонів: The Guardian назвало причину

Лауреатка Нобелівської премії з літератури 2024 року південнокорейська письменниця Хан Канг вирішила не проводити пресконференцію через конфлікти у світі, серед яких російсько-українська війна.

У Фінляндії в листопаді опублікують новий інтернет-довідник, який міститиме інформацію різних органів влади про підготовку та дії в умовах війни та в інших кризових ситуаціях.

Одна людина загинула, ще дев’ятеро зазнали поранень внаслідок стрілянини, яка сталася в кампусі Університету штату Теннессі (TSU).

За словами аналітиків, зростання експорту з Індії підсанкційних товарів до РФ стало можливим через російські запаси рупій від продажу нафти.

Влада німецького міста Кельн підірвала американську бомбу вагою у 500 кілограмів часів Другої світової війни, знешкодивши лише один з двох її підривачів.