В Apple Music оприлюднили десятку найкращих альбомів усіх часів

Джерело: Apple Music

На музичній платформі Apple Music завершили публікування списку ста найкращих альбомів усіх часів і народів. Очолив список найкращих альбомів Apple Music за всю історію “The Miseducation of Lauryn Hill” Лорін Гілл.

Дебютна та єдина сольна платівка Лорін Гілл стала карколомною подією в 1998 році. Безкомпромісно сирий, комплексний погляд на внутрішній світ не тільки однієї з найбільших зірок своєї ери, а й ери загалом. Десятиліття по тому “The Miseducation of Lauryn Hill” досі вважається альбомом, що змінив життя виконавиці.

100 найкращих альбомів Apple Music — це сучасний рейтинг XXI століття найкращих записів, створених командою експертів Apple Music разом з обраною групою виконавців, авторів пісень, продюсерів і професіоналів галузі.

Обираючи платівки, експерти не спиралися на кількість прослуховувань, і загалом це “любовний лист до записів, які сформували світ, в якому меломани живуть і слухають музику”.

Загалом у рейтинг потрапили платівки Адель, Тейлор Свіфт, Каньє Веста, Дрейка, The Rolling Stones, Metallica, Лани дель Рей, Бейонсе, Radiohead, The Beatles тощо.

Перші десять найкращих альбомів в історії музики за версією Apple Music:

Лорін Гілл — The Miseducation of Lauryn Hill

Майкл Джексон — Thriller

The Beatles — Abbey Road

Прінс & The Revolution — Purple Rain

Френк Оушен — Blonde

Стіві Вандер — Songs in the Key of Life

Кендрік Ламар — good kid, m.A.A.d city (Deluxe Version)

Емі Вайнгауз — Back to Black

Nirvana — Nevermind

Бейонсе — Lemonade

За оцінками Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS), Китай може захопити Тайвань без жодного пострілу і має для цього декілька варіантів. 

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

23 червня 1994 року відбулася прем’єра фільму Роберта Земекіса “Форрест Гамп”, головну роль в якому виконав Том Генкс.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.