В авіакатастрофі на Карибах загинув актор Крістіан Олівер із двома доньками
Джерело: Daily Mail
Унаслідок авіакатастрофи на Карибах загинув німецький актор Крістіан Олівер та дві його доньки, 10 і 12 років.
Як розповіли у виданні, інцидент трапився в четвер, 4 січня, у водах Бекії, яка є частиною держави Сент-Вінсент і Гренадини у Карибському басейні.
За словами представників влади, літак прямував до Сент-Люсії. За кілька хвилин після зльоту з аеропорту імені Дж. Ф. Мітчелла в Бекії невеликий літак Bellanca 17-30A Super Viking вдарився носом об воду і затонув.
Унаслідок авіакатастрофи загинули 51-річний Крістіан Олівер, його доньки Мадіта та Аннік, яким було 10 і 12 років, а також пілот літака.
Визнання актору принесли ролі у фільмах “Спіді-гонщик”, “Поворот не туди: Спадщина”, “Мушкетери”, “Операція “Валькірія”, а також в останній частині франшизи про Індіану Джонса.
- В суботу, 30 грудня, британський актор Том Вілкінсон, відомий за такими фільмами, як “Повний Монті”, “Закоханий Шекспір” і “Чоловічий стриптиз”, помер у віці 75 років.
- У п’ятницю, 22 грудня, у віці 77 років помер український перекладач, журналіст, поет і художник Олександр Мокровольський. Серед його відомих робіт – переклад “Гобіта” та “Володаря перснів” Джона Толкіна.
- У віці 61 року помер дворазовий володар премії “Еммі”, американський актор Андре Брауер, відомий ролями у серіалах “Бруклін 9-9” та “Доктор Хаус”.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.