В Австралії після концерту Роббі Вільямса померла 70-річна шанувальниця

Джерело: BBC

У лікарні померла 70-річна жінка, яка зазнала серйозних травм голови на концерті британського співака Роббі Вільямса, що проходив в Сіднеї.

Як розповіли у виданні, інцидент стався 16 листопада, у перший вечір австралійського туру музиканта. Жінка перечепилася через сидіння на стадіоні Allianz Stadium та скотилася донизу через 6 рядів.

Постраждалу доставили до лікарні Сент-Вінсента, де її ввели в стан штучної коми. У вівторок, 21 листопада, медичний персонал підтвердив її смерть.

За словами речника стадіону, нещасний випадок стався після завершення шоу, коли тисячі глядачів виходили з Allianz Stadium.

“Замість того, щоб скористатися сходами, жінка спробувала переступити через ряди сидінь. Вона втратила рівновагу і впала”, – пояснив він.

При цьому вказано, що на концерті було близько 40 тисяч прихильників творчості Вільямса.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.

За словами президента Володимира Зеленського, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розробляє два варіанти плану подальших дій: якщо Україна отримає допомогу США, вона зможе перейти в наступ, якщо ні – їй доведеться зосередитися лише на захисті.

В Англії школярам заборонили використовувати мобільні телефони під час навчального процесу.