В Австралії впав літак із десятьма людьми на борту

Джерело: Xinhua

Малий пасажирський літак, на борту якого перебувало десятеро людей, зазнав катастрофи в Австралії.

Як пояснили у виданні, у літака виникли проблеми з мотором під час злету з острова на австралійському Великому Бар’єрному Рифі. Пілот спробував повернутися назад, однак літак зіткнувся із землею та перевернувся.

Усіх десятьох людей, які перебували на борту, доправили до лікарні, вони перебувають у стабільному стані.

Поки що невідомо, яка саме технічна проблема зумовила авіакатастрофу.

 У НЕК Укренерго повідомили, що 24 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби. Зокрема з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями.