В Чорному морі на ворожій міні підірвалось цивільне судно під прапором Панами: 2 поранених

Джерело: ДПСУ
В Чорному морі цивільне судно під прапором Панами підірвалося на ворожій міні, внаслідок чого двоє моряків дістали поранення.
Судно прямувало під завантаження зерном до одного з дунайських портів.
Внаслідок підриву на російській міні балкер втратив хід та керування й на верхній палубі виникла пожежа.
Капітан зафіксував судно на мілині, щоб уникнути затоплення.
На допомогу екіпажу одразу вирушили катери Морохорони ДПСУ та пошуково-рятувальної служби, також доставили медиків на борт.
Одна людина перебуває в лікарні, а іншій надали допомогу на борту судна.
До судна спрямовані буксири для зняття з мілини і доставки в порт.
- 20 вересня в Київській області між с. Олива та с. Осовець Іванківської територіальної громади легковий автомобіль наїхав на міну. Внаслідок вибуху загинув чоловік.
- У Харківській області на міні підірвалась вантажівка: двоє постраждалих.
- 28 серпня близько 19-ої години у Чернігівському районі підірвався легковий цивільний автомобіль.
- Колишній глава Міноборони Олексій Резніков заявив, що за час повномасштабної війни Україна стала найбільш замінованою країною у світі.
- У Харківській області на ворожій протитанковій міні підірвався комбайн, водій зазнав легких поранень.
Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія нібито готова до укладення мирної угоди, і тепер, за його словами, черга за Україною.
Колишній радник президента Польщі з міжнародних питань професор Роман Кузьняр високо оцінив виступ у Сеймі глави МЗС Радослава Сікорського, котрий відзначивши найскладнішу міжнародну політику за минуле десятиліття, зауважив, що доки НАТО залишається ефективним альянсом — Росія не має шансів на перемогу.
Поки Сполучені Штати посилюють тиск на Україну щодо домовленостей із Росією, в європейських столицях зростає занепокоєння щодо затягування повномасштабної війни.
З лютого 2023 року застосування росіянами небезпечних хімічних речовин набуло системного характеру. Попри заяви про повне знищення хімічної зброї, країна-агресор зберігає промислові потужності для її відновлення та виробництва.