В «Дії» запрацювала послуга електронного бронювання
Джерело: Михайло Федоров
Електронне бронювання військовозобов’язаних працівників стало доступним через портал “Дія”. Керівники критично важливих для економіки України підприємств тепер можуть скористатися цим новим сервісом.
Як працює електронне бронювання:
1. Керівники подають списки військовозобов’язаних з електронним підписом.
2. Система перевіряє, чи є підприємство критично важливим, чи офіційно працевлаштований працівник, і чи є дані в реєстрі “Оберіг”.
3. “Дія” повідомить керівника про результат розгляду протягом доби.
Якщо відповідь позитивна, інформація у додатку “Резерв+” оновиться, а виписку можна завантажити та роздрукувати. У разі відмови керівник отримає пояснення в електронному кабінеті.
“Раніше бронювання працівника тривали тижнями: роботодавець збирав папери, підписи та чекав на результат. Ми автоматизували всі можливі процеси, прибрали людський фактор та зробили процес прозорим і швидким. Під час бета-тестування перевірили, як працює сервіс, весь процес електронного бронювання триває до години. Зараз сервіс доступний для критично важливих підприємств, далі працюватимемо над розширенням категорій підприємств”, – розповів Федоров.
- В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).
- В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.
Президент Володимир Зеленський оприлюднив спільну заяву лідерів Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та України за результатами зустрічі в Києві.
Суддя федерального суду Каліфорнії Сьюзен Іллстон 9 травня тимчасово заборонила близько 20 державним агентствам продовжувати широкомасштабні скорочення, ініційовані президентом США Дональдом Трампом. Заборона діятиме протягом двох тижнів.
Сполучені Штати погодили передачу Україні 125 далекобійних ракет та 100 ракет для зенітно-ракетних комплексів Patriot від Німеччини.
Колишнього міського голову Херсона, Володимира Миколаєнка, російські окупанти викрали у квітні 2022 року. Чоловіка планували обміняти, однак він відмовився, поступившись своїм місцем тяжкохворому полоненому.
Мільярдер й засновник Microsoft Білл Гейтс заявив, що планує передати “практично всі” свої статки на благодійність через свій фонд.