В «Дії» запрацювала послуга електронного бронювання

Джерело: Михайло Федоров

Електронне бронювання військовозобов’язаних працівників стало доступним через портал “Дія”. Керівники критично важливих для економіки України підприємств тепер можуть скористатися цим новим сервісом.

Як працює електронне бронювання:

1. Керівники подають списки військовозобов’язаних з електронним підписом.
2. Система перевіряє, чи є підприємство критично важливим, чи офіційно працевлаштований працівник, і чи є дані в реєстрі “Оберіг”.
3. “Дія” повідомить керівника про результат розгляду протягом доби.

Якщо відповідь позитивна, інформація у додатку “Резерв+” оновиться, а виписку можна завантажити та роздрукувати. У разі відмови керівник отримає пояснення в електронному кабінеті.

“Раніше бронювання працівника тривали тижнями: роботодавець збирав папери, підписи та чекав на результат. Ми автоматизували всі можливі процеси, прибрали людський фактор та зробили процес прозорим і швидким. Під час бета-тестування перевірили, як працює сервіс, весь процес електронного бронювання триває до години. Зараз сервіс доступний для критично важливих підприємств, далі працюватимемо над розширенням категорій підприємств”, – розповів Федоров.

  • В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).
  • В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Згідно з даними США, Росія втратила понад 4000 танків під час повномасштабної війни з Україною. Ця кількість майже дорівнює всьому танковому контингенту США, заявив Верховний головнокомандувач об’єднаними Збройними силами НАТО в Європі, генерал Кристофер Каволі на слуханнях у Комітеті з питань збройних сил Сенату США в Вашингтоні 3 квітня.

Внаслідок чергового російського обстрілу у Харкові збільшилася кількість загиблих та постраждалих осіб.

Управління з контролю за іноземними активами США (OFAC) запровадило санкції на вісім криптогаманців, пов’язаних з російською криптобіржею Garantex та єменськими хуситами. За даними Chainalysis і TRM Labs, через ці гаманці перевели близько $1 млрд, переважно для фінансування хуситських операцій у Ємені та в акваторії Червоного моря.

Документальний фільм українського режисера та журналіста Мстислава Чернова “2000 метрів до Андріївки” отримав престижну данську кінопремію.

Головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі запевнив, що  Україна отримає додаткові винищувачі F-16, поки українські пілоти проходять навчання.