В Еквадорі вбили кандидата у президента під час його передвиборчого мітингу

Джерело: El Universo
У місті Кіто – столиці Еквадору – застрелили кандидата у президенти Фернандо Вільявісенсіо під час його передвиборчого мітингу.
Як повідомили очевидці, спершу вони почули постріли, після яких Вільявісенсіо упав.
Загибель кандидата у президенти Еквадору підтвердив його друг, радник виборчої кампанії доктор Карлос Фігероа. За його словами, Вільявісенсіо було вбито трьома пострілами в голову.
“Коли його оглянули, він вже не подавав ознак життя. Його відвезли до клініки, де згодом підтвердили його смерть”, – зазначив Фігероа.
За даними генеральної прокуратури Еквадору, під час інциденту було поранено ще 9 осіб, черед яких кандидат у депутати та двоє поліціянтів.
Правоохоронці збирають докази на місці злочину і в медичному центрі, куди були доставлені постраждалі. Розгорнуто операцію з пошуку винних у скоєнні злочину.
Водночас за даними видання, імовірний стрілок зазнав важкого поранення після перестрілки з працівниками служби безпеки, які були на мітингу.
“Після затримання його спочатку доставили до суду Кіто, а звідти, вочевидь, перевезли до медичного центру, де карета швидкої допомоги засвідчила його смерть”, – повідомила газета.
- TikTok попросили вибачитися перед сім’єю Джеймса Балджера за поширення “страшних” відео, згенерованих штучним інтелектом (ШІ), на яких хлопчик розповідає подробиці своєї смерті.
Правоохоронці повідомили про підозру у державній зраді чинному народному депутату від забороненої партії ОПЗЖ Федору Христенку, який був топовим агентом ФСБ РФ (резидентом).
Служба безпеки України прийшла до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з перевіркою щодо дотримання законодавства про державну таємницю.
В іспанському житловому комплексі Cala Alta у Вільяхойосі, де раніше вбили російського пілота Максима Кузьмінова, загинув колишній посадовець Департаменту боротьби з організованою злочинністю МВС України Ігор Грушевський.
Служба безпеки України і Офіс генпрокурора України проводять щонайменше 70 обшуків щодо співробітників Національного антикорупційного бюро України.
Після обрання Дональда Трампа на посаду президента США, у діяльності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) відчулися суттєві зміни. Одним із перших кроків нової американської адміністрації стало припинення фінансування міжнародної комісії аудиторів, яка на той момент перевіряла діяльність керівництва Бюро.