В енергосистемі України виник дефіцит електроенергії – Укренерго

Джерело: НЕК “Укренерго”

Станом на ранок 7 грудня зафіксовано дефіцит в енергосистемі України. Для збалансування системи Україна з 11 до 19 застосовуватиме аварійну допомогу зі Словаччини, Польщі та Румунії.

У компанії наголосили, що унаслідок похолодання в енергосистемі України виникла важка ситуація і споживання перевищує прогнозоване на 2,7%.

“Це еквівалентно роботі 2 додаткових блоків теплових електростанцій. Але на електростанціях наразі немає вільних потужностей. На деяких блоках теплоелектростанцій тривають ремонтні роботи, а сонячні електростанції не можуть працювати на максимумі своїх можливостей через щільну хмарність по всій країні”, – додали в “Укренерго”.

У зв’язку із цим українців закликають ощадливо споживати електроенергію.

Водночас ліміти споживання не запроваджувались, графіки відключень не вводилися та не прогнозуються.

  • Посилення нападів Росії на енергетичну мережу України погіршує гуманітарну ситуацію в країні через різке падіння температури, попередив високопосадовець ООН.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.

Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності