В енергосистемі України виник дефіцит електроенергії – Укренерго
Джерело: НЕК “Укренерго”
Станом на ранок 7 грудня зафіксовано дефіцит в енергосистемі України. Для збалансування системи Україна з 11 до 19 застосовуватиме аварійну допомогу зі Словаччини, Польщі та Румунії.
У компанії наголосили, що унаслідок похолодання в енергосистемі України виникла важка ситуація і споживання перевищує прогнозоване на 2,7%.
“Це еквівалентно роботі 2 додаткових блоків теплових електростанцій. Але на електростанціях наразі немає вільних потужностей. На деяких блоках теплоелектростанцій тривають ремонтні роботи, а сонячні електростанції не можуть працювати на максимумі своїх можливостей через щільну хмарність по всій країні”, – додали в “Укренерго”.
У зв’язку із цим українців закликають ощадливо споживати електроенергію.
Водночас ліміти споживання не запроваджувались, графіки відключень не вводилися та не прогнозуються.
- Посилення нападів Росії на енергетичну мережу України погіршує гуманітарну ситуацію в країні через різке падіння температури, попередив високопосадовець ООН.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.
Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності