В Греції після повені стадо овець з’їло 100 кг коноплі

Джерело: Sky news

Стадо овець, яке після сильної повені намагалося знайти свіжу траву для їжі, з’їло великі частини врожаю коноплі й почало дивно поводитися після цього.

Вівці вдерлися в теплицю з виробництва лікарської коноплі в Греції.

Власник сказав, що врожай вже сильно постраждав від спеки та шторму “Даніель”, а вівці доїли “те, що залишилося”.

Стадо паслося на затоплених рівнинах Фессалії в центральній Греції, пізніше відправилися в оранжерею поблизу міста Альмірос, де вони й з’їли близько 100 кг коноплі.

“Я не знаю, сміятися чи плакати. У нас була спека, і ми втратили багато виробництва. У нас були повені, ми втратили майже все. А тепер це. Стадо зайшло в теплицю і з’їло те, що залишилося. Я не знаю, що сказати, чесно”, – розповів власник врожаю.

Пастух помітив дивну поведінку в стаді, але незрозумів чого це стосується.

Шторм “Даніель” пронісся через Фессалію затопивши міста та села та вбивши понад 100 000 тварин і худоби.

Фото: Sky news

Сотні жителів рятували повітряним транспортом або витягували із затоплених будинків на рятувальних човнах, а багато врожаю змило.

Злива, внаслідок якої загинули 17 людей, була найсильнішою в країні з початку ведення обліку в 1930 році та сталася після літніх руйнівних лісових пожеж.

Серйозно постраждало сільськогосподарське виробництво.

Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс заявив, що країна стикається зі значними проблемами через зміну клімату.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.