WEEDO: португальскі стартапери створили взуття з квітів коноплі 

Джерело: 8000Kicks.

У Португалії стартапери 8000Kicks випустили взуття під назвою WEEDO, яке виготовили із квітів коноплі. Кожна пара взуття містить від 400 г до 500 г квітів.

Взуття створили у партнерстві з Royal Queen Seeds та виконанням Nisiseltor Studio. Модель випустили обмеженим тиражем у 100 екземплярів. Як заявили стартапери, їх надихнули запитання клієнтів: “Чи можна нам палити взуття?”.

Фото: 8000Kicks

Зазначимо, що в Україні теж продають взуття з волокон коноплі, але в цьому випадку йдеться саме про квіти рослини. Модель виготовляють вручну близько 30 годин. До того ж, вони використали клей на водній основі, щоб зробити взуття екологічним.

WEEDO доступні виключно на вебсайт 8000Kicks і RQS за оголошеною ціною від 1 000 до 1 500 доларів США.

Фото: 8000Kicks

21 квітня переважна більшість сербів на півночі Косово бойкотували місцевий референдум стосовно того, чи слід усунути мерів-албанців чотирьох муніципалітетів, чиє призначення призвело до хвилі протистоянь минулого року.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…