В Індії оприлюднили звіт про сексуальні домагання в кіноіндустрії

Джерело: Independent

Кіноіндустрія штату Керала в Індії опинилася в центрі уваги після публікації дослідження, замовленого урядом у 2017 році для розслідування умов праці жінок у цій галузі.

Як розповіли у виданні, звіт базується на інтервʼю з понад 80 жінками й охоплює як комерційні, так і незалежні фільми мовою малаялам, кіноіндустрії, яка щорічно випускає близько 150–200 стрічок і є однією з найбільших в Індії.

Результати дослідження свідчать, що ця галузь є місцем поширення сексуальних домагань і важких умов праці, і її контролює група чоловіків-акторів, продюсерів, дистрибʼюторів і режисерів.

Водночас у звіті вказано, що сексуальні домагання в індустрії є не лише поширеними, але й залишаються “неконтрольованими”.

За даними видання, після оприлюднення документа кілька жінок, деякі з яких уже покинули акторську карʼєру, публічно заявили про сексуальні напади й домагання, а керівництво Асоціації малаяламських кінематографістів (AMMA) розпущено після відставки її президента, Моханлала. Зазначається, що він подав у відставку “з моральних міркувань” після того, як звинувачення висунули членам спілки.

Водночас Високий суд Керали попросив місцевий уряд надати йому весь звіт на опрацювання. Нині зареєстровано 17 справ, а яких фігурують деякі з найбільших зірок кіноіндустрії.

Цього тижня Google оголосив про фінансування супутникового угруповання FireSat, яке призначене для більш ефективного виявлення лісових пожеж за допомогою штучного інтелекту (ШІ).

Народному депутату Миколі Тищенку продовжили цілодобовий домашній арешт ще на два місяці, до 16 листопада.

Цієї зими в Україні можуть бути відключення електроенергії від 4 до 18 годин на добу, згідно зі звітом моніторингової місії ООН з прав людини в Україні (ММПЛУ).

Суддя федерального суду Нижнього Мангеттена постановив утримувати репера Шона Комбза,  який виступає під сценічними іменами Puff Daddy, P. Diddy та Diddy, без права внесення застави до суду у справі про торгівлю людьми в сексуальних цілях.

Радіохвилі від зростаючої мережі супутників Ілона Маска блокують можливість вчених зазирнути у Всесвіт, вважають дослідники з Нідерландів.