В Індії унаслідок масштабного зсуву ґрунту загинуло 22 особи: ще понад сотня залишаються під завалами
Джерело: BBC
В індійському селі Іршалваді, що у західному штаті Махараштра, стався зсув ґрунту. Як наслідок – загинули щонайменше 22 жителі, ще понад сотня людей досі під завалами
Зазначається, що у декількох індійських штатах протягом двох тижнів випадали сильні дощі, що і призвело до повеней і зсувів.
У метеорологічному департаменті Індії попередили, що протягом наступних кількох днів опади триватимуть у деяких частинах штату Махараштра, зокрема у районі Райгад.
Масштабний зсув ґрунту у селі Іршалваді стався уночі 19 липня. Він зруйнував кілька будинків. За даними уряду, станом на зараз досі зниклими безвісти вважаються близько 105 осіб.
До рятувальних операцій залучено рятувальників, поліцію та медиків, а також місцевих жителів і туристів.
Влада штату повідомила, що село розташоване на вершині пагорба, що ускладнює рятувально-пошукові роботи. Гора, яка стала слизькою через дощі, ускладнює доступ важких машин, таких як JCB, тому значну частину бруду довелося очищати вручну.
За словами офіційних осіб, біля підніжжя пагорба були створені табори допомоги. На цей час відомо про 98 врятованих мешканців.
Глава штату Екнат Шінде пообіцяв виплатити сім’ям загиблих по 500 000 рупій (6000 доларів).
- На півночі Індії через потужні зливи, що спричинили повені та зсуви ґрунту, загинула 41 особа, ще понад дві тисячі осіб вдалося евакуювати.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.