В Індонезії можуть заборонити журналістські розслідування
Джерело: Reuters
У парламенті Індонезії пропонують законопроєкт щодо заборони журналістських розслідувань й ЛГБТ контенту.
“Парламент Індонезії пропонує внести зміни до закону про трансляцію, заборонивши розслідувальну журналістику та ЛГБТ-контент. Це викликало критику громадянського суспільства та кіновиробників через обмеження свободи слова й творчого вираження”, – йдеться у повідомленні.
За даними агенції, в законопроєкті не деталізується процес заборони розслідувальної журналістики, однак творчі спілки вже висловили незгоду із цензурою.
У документі також пропонується заборонити зображення насильства, містицизму, ЛГБТ й іншої “негативної поведінки чи стилю життя, потенційно здатного нашкодити громадськості”.
Нині законопроєкт перебуває на ранніх етапах ухвалення, але у разі набуття ним чинності, дія заборони поширюватиметься на увесь контент, що транслюватиметься у Індонезії, в тому числі на онлайн платформах.
- За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури м. Києва розпочато кримінальне провадження за заявою журналістів видання “Українська правда” про спроби тиску, погрози та перешкоджання журналістській діяльності.
Компанія Meta повідомила, що звільнить близько 5% своїх працівників, які “найменш ефективні”. Замінити їх планують до кінця року.
Триває 1057-ма доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 812 тисяч осіб.
Через масований ракетний обстріл України у низці областей діють аварійні графіки відключень електроенергії.
США роками закликали Китай утримуватись стримувати свої претензії щодо Тайваню, але зараз ці заклики підірвані заявами Дональда Трампа про Гренландію.
15 січня відзначають День народження Вікіпедії та День музейного селфі. Церква сьогодні вшановує преподобних Павла Тивейського та Івана Кущника.