В Італії відбудеться премʼєрний показ українського фільму «Памфір»

Джерело: Державне агентство України з питань кіно.

В Італії відбудеться премʼєра стрічки українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука “Памфір”.

Стрічку можна буде переглянути у кінотеатрі Cinema Troisi з 10 по 22 серпня. Дистриб’ютором виступає Movies Inspired S. A. S.

Події фільму “Памфір” розгортаються у західних областях України напередодні традиційного карнавалу до свята Маланки. Головний герой – Леонід на прізвисько Памфір, контрабандист у минулому, обрав чесне життя та долю заробітчанина в Європі. Після тривалої відсутності Памфір повертається додому, щоб возз’єднатися з сім’єю. Безумовна любов сім’ї має побічну дію і змушує головного героя звернути на ризикований шлях із незворотними наслідками.

За словами актора Олександра Яцентюка, який зіграв Памфіра, робота над фільмом зайняла півтора року. Працювали над найменшими деталями образу, наприклад, над пластикою героя. Для ролі актору довелося набрати 17 кілограмів. Глибше зрозуміти своїх персонажів допомагали тривалі репетиційні експедиції. Актори їздили в Карпатські гори і жили за традиціями справжньої гуцульської родини.

Зазначимо, що  “Памфір” – результат спільних зусиль України, Франції, Польщі, Чилі, Німеччини та Люксембургу.

Зокрема, стрічка отримала нагороду в категорії “Фільми з Центральної та Східної Європи” і грошову винагороду – 10 тисяч доларів.

Джерело: Наталка Діденко Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що 30 травня в Україні побільшає дощів з…

П’ятий Президент України та лідер “Євросолідарності” закликав європейців не дати жодного шансу проросійським політ силам на майбутніх виборах.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.