В Ізраїлі проходять антиурядові мітинги з вимогою звільнення заручників: є затримані

Джерело: Times of Israel

Поліція затримала п’ятьох протестувальників за порушення правопорядку під час демонстрації на розв’язці Кфар А-Ярок на північ від Тель-Авіва.

Ще дванадцятеро осіб отримали штрафи за порушення порядку або використання транспортних засобів для блокування руху. За твердженням поліції, акція протесту була незаконною.

Також між демонстрантами та співробітниками поліції відбулися незначні сутички на розв’язці Рокач-Намір на півночі Тель-Авіва.

Як розповіли у виданні, у неділю, 7 липня, дороги були заблоковані протягом усього дня по всьому Ізраїлю в межах “дня заворушень”, оскільки дев’ять місяців тому бійці ХАМАСу атакували країну, а 120 ізраїльських заручників все ще утримуються угрупованням у секторі Гази.

Протестувальники вимагають укладення угоди щодо звільнення заручників, а також проведення виборів.

Протести розпочалися у неділю о 06:29 ранку – саме в цей час 7 жовтня 2023 року почався напад ХАМАСу на Ізраїль.

Пізніше у неділю у Тель-Авіві тисячі протестувальників розпочали аналогічний марш. Низка доріг у місті були заблоковані натовпом демонстрантів.

Близько 150 компаній заявили, що дозволять своїм співробітникам провести антиурядову демонстрацію у неділю, хоча цей день в Ізраїлі є робочим.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.