В Ізраїлі пропонують запровадити смертну кару для терористів

Джерело: The Times of Israel

Міністр національної безпеки Ізраїлю Ітамар Бен Гвір повідомив про підготовку законопроєкту, згідно з яким в країні буде введено смертну кару для терористів.

За його словами, в понеділок, 20 листопада, він внесе законопроєкт, вже підготовлений його партією “Оцма Йехудіт”, в Комітет національної безпеки Кнесету.

“Я очікую, що всі члени Кнесету підтримають цей важливий законопроєкт”, — прокоментував він.

Як розповіли у виданні, в історії єврейської держави смертна кара застосовувалася тільки двічі, останній раз – для страти архітектора Голокосту Адольфа Ейхмана в 1962 році.

В понеділок, 26 лютого, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “не можна виключати відправлення західних військ в Україну” і його коментарі викликали швидку реакцію різних лідерів.

Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

27 лютого уряд України запустив пілотний проєкт із протезування зубів ветеранів. Держава компенсуватиме витрати медичним закладам на лікування через Національну службу здоров’я України.

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 255 російських безпілотників.

Суд у Нью-Йорку відхилив клопотання експрезидента Дональда Трампа про зняття з нього кримінальних обвинувачень, пов’язаних із виплатою грошей за мовчання порнозірці, і призначив розгляд справи на 25 березня.