В Ізраїлі розпочалися масштабні антиурядові протести
Джерело: Times of Israel
1 червня у Тель-Авіві та Єрусалимі, Ізраїль, спалахнули масштабні антиурядові протести, учасники яких вимагають відставки прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньягу.
Мітингувальники також вимагають дострокових виборів та угоди про звільнення заручників, які утримуються терористичним угрупованням ХАМАС у Секторі Гази.

Фото: Roi Boshi
За словами організаторів протесту, до мітингу в Тель-Авіві приєдналися 120 тисяч демонстрантів.
В Єрусалимі мітингувальники йшли через центр міста до резиденції президента з плакатами з написом “Дякуємо, Байдене” та закликали до припинення вогню у Секторі Гази.
Як зазначається, єрусалимський марш протесту очолюють кілька родичів заручників.
- 14 травня ізраїльські протестувальники заблокували вантажівки з гуманітарною допомогою на Західному березі річки Йордан, що прямували до Сектора Гази, кидаючи пакунки з продуктами на землю та розкриваючи продовольчі запаси.
Штучний інтелект стрімко змінює спосіб, у який люди шукають інформацію в інтернеті, трансформуючи те, як користувачі орієнтуються у вебпросторі. Замість традиційних пошукових систем вони дедалі частіше звертаються до чат-ботів, котрі дають готові відповіді, а не перелік посилань, за якими можна перейти.
Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення.
На Харківщині правоохоронці викрили масштабне виробництво підроблених акцизних марок, вилучивши майже 5 мільйонів одиниць контрафакту. Усім трьом фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі.
Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.
Збройні сили Тайваню розпочали навчання, вперше використавши міський громадський транспорт для підготовки до відбиття вторгнення з боку Китаю. Військові “тримали оборону” на вулицях Тайбея, аби краще підготуватися до потенційної атаки та підвищити обізнаність населення стосовно наслідків кризи.