В Міноборони підготували одразу кілька варіантів законопроєкту про демобілізацію
Джерело: Укрінформ
Міноборони напрацювало 3 варіанти законопроєкту про демобілізацію.
Водночас народний депутат, член комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко зауважив, що жоден з цих законопроєктів не містить безпосередньо термін “демобілізація”.
“Автори передбачають в ньому ротацію, лікування, які мають достатньо довготривалі терміни: три-чотири-п’ять місяців”, – повідомив Федієнко.
Політик також розповів, що наразі Міноборони напрацювало три версії законопроєкту, поки жоден з них не потрапив до комітету на обговорення.
“Не дивлячись на те, що керівництво Міністерства оборони зазначило, що їм потрібно ще три місяці на розробку чи удосконалення певних механізмів, ми чекаємо від уряду надходження законопроєкту до парламенту. Нагадаю, що Кабмін мав подати цей документ вже давно, згідно з діючим законодавством ще до 18 грудня 2024 року. Аби якимось чином пришвидшити цей процес, ми, парламентарії, намагаємося їх стимулювати”, – зауважив Федієнко.
- Заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк розповів, що законопроєкт про демобілізацію вже розробили, але передати його до Верховної Ради поки не можуть.
TikTok запускає виборчий центр для боротьби з дезінформацією напередодні повторних президентських виборів у Румунії.
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що Сполучені Штати прагнуть вирішити питання завершення війни між Росією та Україною дипломатичним шляхом, перш ніж запроваджувати санкції.
Триває 1160-та доба повномасштабної російсько-української війни. За це час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 949 тисяч осіб.
Від ранку неділі, 27 квітня, тисячі людей пройшли повз гробницю папи Римського Франциска, який був похований в базиліці Санта-Марія-Маджоре в Римі.
Президент США Дональд Трамп вважає, що президент України Володимир Зеленський готовий укласти мирну угоду з Росією, яка включатиме відмову від Криму.