В Мінсоцполітики закликали відкладати кошти на старість і працювати «так довго, як зможемо»

Джерело: Дарина Марчак в ефірі телеканалу “Еспресо” 

Заступниця міністра соціальної політики Дарина Марчак заявила, що українцям варто відкладати кошти на життя у похилому віці і готуватися працювати “так довго, як зможемо”, тому що через демографічні проблеми пенсії в майбутньому можуть бути невеликими.

“Солідарні пенсії будуть, це гарантія від держави. Але солідарні пенсії зазвичай у європейських країнах – це мінімальна гарантія, а якщо людина хоче собі високу пенсію, то вона здійснює накопичення під час життя”, – сказала Марчак.

Заступниця міністра зауважила, що зараз один платник податків забезпечує пенсію для одного пенсіонера, проте в майбутньому “ситуація, скоріше за все буде погіршуватися”.

“Ми маємо бути країною активного довголіття. Тобто ми маємо бути зацікавлені і маємо бути спроможні працювати так довго, як ми зможемо”, – сказала вона.

Марчак додала, що в Україні пенсійний вік коливається від 60 до 65 років, проте українцям варто виходити на пенсію “вже справді тоді, коли фізично не може себе забезпечувати”.

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.

Пошановувачі американського телесеріалу “Бріджертони” від Netflix вже встигли насолодитися прем’єра 3 сезону, яка відбулася 16 травня і 13 червня. Нині ж стрічка доступна для перегляду в українській озвучці.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

16 квітня британський актор Генрі Кавілл, відомий зокрема зо роллю у серіалі “Відьмак” опублікував привітання з Днем батька та повідомив, що скоро поповнить “священні лави”.