В ОК «Південь» попередили про підвищення мінної небезпеки через шторм на морі

Джерело: Оперативне командування “Південь”

Станом на 26 липня штормова погода в морі призвела до підвищення мінної небезпеки.

Зокрема ввечері 25 липня на чорноморське узбережжя в Миколаївщині винесло міну невідомого типу, яка самовільно здетонувала. Внаслідок вибуху пошкоджено кілька десятків вікон в будівлях рекреаційного об’єкта. Зазначається, що люди не постраждали.

Сьогодні вранці неподалік одного з пляжів Одещини стався самовільний підрив у воді ще двох мін, тип яких не вдалось встановити.

У пресслужбі наголосили, що мінна небезпека узбережжя і прибережних вод – надзвичайно висока, посилена наслідками техногенної повені після підриву росіянами Каховської ГЕС. Оскільки саме тоді у море принесло багато вибухонебезпечних предметів. Окрім того, провокативна поведінка ворога в акваторії Чорного моря може призвести до додаткового збільшення мін.

Будьте пильні і обережні. Дотримуйтесь норм та обмежень правового режиму воєнного стану. Бережіть себе, не наражайте на небезпеку!, – закликали у повідомленні.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.