В окупованій Керчі спалахнув газопровід: понад 30 000 осіб залишились без теплопостачання

Джерело: Крим.Реалії

У тимчасово окупованій Керчі виникла пожежа на газопроводі, унаслідок чого без опалення залишились 30 000 споживачів.

Інцидент трапився уночі 8 грудня. Зазначається, що вогонь від пожежі пошкодив ЛЕП. Через аварію припинила роботу східна котельня, що і призвело до вимкнення теплопостачання мешканцям.

Також без газопостачання залишились тисячі споживачів. мешканців просять не вмикати газ і перекрити системи газопостачання.

Що стало причиною пожежі на газопроводі – невідомо, однак окупаційна влада запевнила, що вогонь локалізовано.

  • Знищення Кримського мосту є цілком реальним завданням для українських захисників за наявності необхідних інструментів, наголосив колишній командувач сухопутних військ США в Європі Бен Годжес.

Голлівудський актор Джонні Депп приїхав до Турина, щоб зняти в Італії сцени своєї другої режисерської роботи “Моді” (Modі) про життя художника Амедео Модільяні на початку 20-го століття.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.