В оточенні Трампа зростає популярність «обличчя Мар-а-Лаго»: що це за естетика

Джерело: El País

В оточенні Дональда Трампа серед чоловіків і жінок набуває популярності так зване “обличчя Мар-а-Лаго”.

Mar-a-Lago – це резиденція Трампа у Флориді, комплекс, який він придбав у 1985 році. За словами Джоан Лопес Алегре, професора комунікацій в Universitat Abat Oliba CEU в Барселоні, ця резиденція пасує естетиці президента США.

“Дональд Трамп поїхав з Нью-Йорка, бо там його сприймали як неохайного мільйонера, тоді як у Флориді його естетика має більше сенсу. Але це рішення не естетичне, а політичне. Коли він переніс свою резиденцію з Трамп-Тауер до Мар-а-Лаго, він покинув штат з фіксованою демократичною більшістю заради штату, який на той час коливався. Мар-а-Лаго – це свого роду літній Білий дім, де він створив альтернативу з певною естетикою”, – каже він.

Що таке “обличчя Мар-а-Лаго”

Ознаки “обличчя Мар-а-Лаго” включають надмірне використання ботоксу, філерів для обличчя та характерної засмаги.

В соцмережах стали вірусними порівняння “до і після” кількох жінок з найближчого оточення Дональда Трампа. Йдеться зокрема про: голову національного комітету Республіканської партії Лару Трамп; Кімберлі Гілфойл, обрану Дональдом Трампом на посаду посла в Греції; ультраправу активістку і прихильницю теорій змов, Лору Лумер; губернаторку Південної Дакоти Крісті Ноем.

Лора Лумер. Джерело: The Washington Post via Getty Im

“За невизначений період часу їхні обличчя перетворилися з традиційно людських на загримовані, з кутастими вилицями, повними губами, перебільшеними у стилі Фелліні”, – розкритикував тренд журналіст Hollywood Reporter Джуліан Санктон.

Лара Трамп. Джерело: Getty Images

Він наголошує, що ця тенденція стосується не лише жінок, а й чоловіків. Так журналіст згадав про Метта Ґейца і його брови, а також Джорджа Сантоса та його ін’єкції ботоксу.

Метт Ґейц. Джерело: скриншот CNN

Джордж Сантос. Джерело: Evelyn Hockstein/Reuters

“Бульбашка Трампа — це контрреволюційний рух, який кидає виклик тенденціям моменту, щоб стати новим мейнстримом. Це рух, заснований на запереченні реальності. Якщо їм не подобається обличчя, вони змінюють його, не переймаючись тим, чи виглядає воно природно, чи ні, тому що для трампізму реальність не має значення”, – розповіла журналістка Джоан Калларісса, яка пише про моду та знаменитостей.

Вона каже, що традиційно праві намагалися не робити таких очевидних змін у зовнішності, але через поляризацію американського суспільства, “неможливо було, щоб зміни не торкнулися й естетики”.

“Поляризація призводить до того, що ми живемо в бульбашках, в яких помітний племінний фактор, тобто якщо лідери мають штучний вигляд, то й оточення буде таким же”.

За даними синоптиків у суботу, 3 травня, у низці областей пройдуть опади.

У п’ятницю, 2 травня, на Куликовому полі в Одесі чоловік напав з двома ножами на правоохоронців, які несли службу з охорони громадського порядку, спричинивши їм ножові поранення.

Увечері п’ятниці російські війська здійснили атаку на Харків, запустивши ударні безпілотники. Вибухи пролунали в різних районах міста.

Державний департамент США ухвалив рішення про можливий продаж Україні пов’язаного з F-16 обладнання орієнтовною вартістю на суму 310 мільйонів доларів.

Президент Володимир Зеленський провів Ставку, де обговорювали розвиток ракетної програми, зокрема прискорення створення української балістики.