В Росії здійснили замах на колаборанта Харківщини Геннадія Мацегора

Джерело: ГУР

В Росії у місті Старий Оскол в п’ятницю, 7 червня, здійснили замах на колаборанта Геннадія Мацегора.

Фото з відкритих джерел

Під час окупації він добровільно почав співпрацю з ворогом і обійняв посаду міського голови Купʼянська Харківської області.

За даними ГУР, в червні 2022 року Мацегора підписав так званий протокол про створення окупаційної Харківської адміністрації і публічно про це оголосив. 

Після звільнення Купʼянська колаборант разом з окупантами втік до Бєлгородської області, де мав посилену охорону.

Однак на нього здійснили замах й зараз Мацегора знаходиться в лікарні у критичному стані.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.