В США біля консульства Ізраїлю протестувальник підпалив себе

Джерело: BBC News

Протестувальник підпалив себе біля консульства Ізраїлю в американському штаті Джорджія, зараз він перебуває в критичному стані.

Поліція назвала такий вчинок “екстремальним актом політичного протесту” й повідомила, що демонстрант використав бензин, а на місці події було знайдено палестинський прапор.

Стать і вік людини залишаються невідомими.

Також постраждав охоронець, який намагався втрутитися. Він отримав опіки зап’ястя і ноги.

І протестувальник, і охоронець були доставлені в місцеву лікарню.

У заяві генерального консула Ізраїлю на південному сході США Анат Султан-Дадон заявила, що дипломатичне представництво “із сумом дізналося про самоспалення біля входу в офісну будівлю”.

“Це трагічно бачити ненависть і підбурювання до Ізраїлю, виражені в такий жахливий спосіб. Святість життя є нашою найвищою цінністю. Ми молимося за офіцера служби безпеки, який постраждав, намагаючись запобігти цьому трагічному акту”, – додала вона.

У ЦДЗУ зауважили, що чергова пресконференція президента Володимира Зеленського вкотре продемонструвала небажання глави держави обговорювати найбільш нагальне для українського суспільства питання. Попри одноголосне прохання військових та закону.

Голлівудський актор Джонні Депп приїхав до Турина, щоб зняти в Італії сцени своєї другої режисерської роботи “Моді” (Modі) про життя художника Амедео Модільяні на початку 20-го століття.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.