Близько 300 тисяч людей взяли участь у пропалестинському мітингу в Лондоні

Джерело: CNN

У Лондоні в суботу, 11 листопада, проходить масштабний пропалестинський марш. Речник лондонської поліції повідомив, що приблизно 300 000 людей взяли участь у мітингу.

В Лондоні поліція заарештувала 82 контрпротестуючих, які намагалися протистояти учасникам мітингу. У поліції додали, що людей затримали, щоб “запобігти порушенню громадського порядку”.

В суботу тисячі людей у Брюсселі та Парижі також влаштували пропалестинські марші.

В США група пропалестинських протестувальників зібралася біля вулиці, де живе президент США Джо Байден у Делавері, щоб закликати до припинення вогню в Газі.

Відомо, що зараз Байден перебуває на Арлінгтонському національному кладовищі у Вірджинії на заходах до Дня ветеранів. Очікується, що він поїде до свого будинку в Вілмінгтоні пізніше в суботу.

Нагадаємо, що в суботу, 21 жовтня, в центрі Лондона також проходив пропалестинський марш з вимогою негайного припинення вогню в Газі, в якому взяли участь близько 100 000 людей.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.