Близько 100 тисяч протестувальників вийшли на пропалестинський марш в Лондоні

Джерело: Reuters

Близько 100 000 людей приєдналися до пропалестинської демонстрації в центрі Лондона в суботу, 21 жовтня, маршируючи британською столицею з вимогою негайного припинення вогню в Газі.

Скандуючи “Вільна Палестина”, тримаючи банери та розмахуючи палестинськими прапорами, протестувальники пройшли Лондоном.

За оцінками поліції, у демонстрації “Національний марш за Палестину”, організованій Кампанією солідарності Палестини, взяли участь 100 000 осіб.

“Як палестинка, яка хотіла б одного разу повернутися додому, як палестинка, у якої є брати і сестри в Газі та сім’я, я б хотіла, щоб ми могли зробити більше, але протест — це те, що ми можемо зробити зараз”, — сказала одна жінка, яка відмовилася назвати своє ім’я.

Багато скандувань і банерів містили різкі антиізраїльські гасла, а один протестувальник тримав банер із зображеннями прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака, президента США Джо Байдена та прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху з написом “Розшукуються за воєнні злочини”.

Перед початком маршу поліція попереджала, що будь-хто, хто підтримує ХАМАС буде заарештований, і будь-який випадок злочину на ґрунті ненависті не допускатиметься.

Акція протесту виглядала мирною, і жодних повідомлень про арешти не надходило.

Дані, опубліковані в п’ятницю, показали, що цього місяця кількість антисемітських злочинів зросла на 1353% порівняно з тим же періодом минулого року, а ісламофобські злочини зросли на 140%.

  • За даними Міністерства охорони здоров’я Палестини, кількість загиблих зросла до 4 385 осіб, а кількість поранених становить 13 651 особа.
  • Американські та ізраїльські офіційні особи розглядають майбутнє сектора Гази після вигнання угруповання ХАМАС. Серед планів – потенційне створення тимчасово уряду за підтримки ООН та за участю арабських урядів.
  • Відомо, що бойовики ХАМАС, які здійснили несподіваний напад 7 жовтня на Ізраїль, були під впливом каптагону – синтетичного стимулятора амфетамінного ряду, який таємно вироблявся в Південній Європі.
  • США наклали вето на резолюцію Ради Безпеки ООН щодо заклику припинення вогню між Ізраїлем і Сектором Газа. Автором резолюції була Бразилія, яка засуджувала будь-яке насильство проти мирного населення обох сторін.

Генеральна прокуратура Берліна оголосила у вівторок, 20 лютого, про розкриття обширної мережі з відмивання грошей, яка охоплювала Росію та країни Євразії.

12 медичних закладів України лікуватимуть безпліддя за державні кошти.

Прокурори США заявили, що колишній інформатор ФБР Олександр Смирнов, якого звинувачують у брехні про президента США Джо Байдена та його сина Хантера, має зв’язки на високому рівні з російською розвідкою.

Нове дослідження показало, що дотримання здорового способу життя може знизити ризик виникнення синдрому подразненого кишечника (СПК).

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.