В Таїланді наречений вбив наречену та ще трьох гостей на своєму весіллі

Джерело: BBC News

Тайський параспортсмен і колишній військовий застрелив свою наречену та ще трьох гостей на своєму весіллі – перед тим, як застрелився сам.

29-річний наречений Чатуронг Суксук та 44-річна Канчана Пачунтхуек одружилися в суботу, 25 листопада, на північному сході Таїланду.

Згідно з повідомленнями, наречений раптово покинув весілля і повернувся з пістолетом, вистріливши в дружину, її 62-річну матір і 38-річну сестру.

Кулі влучили у двох гостей, яких доправили до лікарні, один із них загинув.

Поліція повідомила, що Чатуронг “у той час був у стані алкогольного сп’яніння”, але його мотиви залишаються незрозумілими. Вони додали, що торік він легально купив зброю та боєприпаси.

Тайські ЗМІ, посилаючись на те, що гості розповіли поліції, повідомили, що пара посварилася під час вечірки на весіллі. Також повідомлялося, що Чатуронг почувався невпевнено через різницю у віці між ним і Канчаною.

Але поліція заявила, що це все ще припущення, додавши, що вони зібрали докази та очікують “незабаром” закрити справу.

За даними тайських ЗМІ, Чатуронг і Канчана прожили разом три роки, перш ніж одружитися.

Минулого року Чатуронг завоював срібну медаль у плаванні на Para Games Asean в Індонезії. Також вважалося, що він буде в списку спортсменів, які змагатимуться на Всесвітніх іграх Abilitysport у Таїланді наступного місяця.

Він втратив праву ногу під час служби у воєнізованому легкому піхотному підрозділі, який патрулює кордони Таїланду.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.