В Угорщині скаржаться, що нафтопровід «Дружба» знову не працює

Джерело: Петер Сіярто/Facebook

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто поскаржився на зупинку постачання нафти з РФ через нафтопровід “Дружба”.

“Вночі ми отримали повідомлення, що втретє за короткий час стався напад на нафтопровід “Дружба” на російсько-білоруському кордоні. Постачання нафти до Угорщини знову зупинилося! Це черговий напад на енергетичну безпеку нашої країни. Чергова спроба втягнути нас у війну. Це не вдасться! Ми й надалі всіма силами підтримуємо зусилля, спрямовані на досягнення миру, і захищатимемо національні інтереси!”, – написав дипломат.

На тлі загострення паливної кризи у РФ, російські медіа стали радити, як правильно “відсмоктати” бензин з автомобіля.

Американський консервативний оглядач Такер Карлсон заявив, що не підтримуватиме Республіканську партію на майбутніх проміжних виборах у США. Разом з тим, журналіст поки не визначився зі своєю подальшою позицією.

Рекса Гоєрманна, якого вважають одним із найвідоміших серійних убивць у сучасній історії Нью-Йорка, засудили до довічного ув’язнення без права на дострокове звільнення за вбивство восьми жінок. Одним із ключових доказів у справі стала ДНК, вилучена з коробки від піци.

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш повідомив, що уряд країни подав до парламенту законопроєкт, який передбачає заборону використання мобільних телефонів у школах, починаючи з вересня 2027 року.

У Силах спеціальних операцій ЗСУ повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал, у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Роздольне.