В Угорщині скаржаться, що нафтопровід «Дружба» знову не працює
Джерело: Петер Сіярто/Facebook
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто поскаржився на зупинку постачання нафти з РФ через нафтопровід “Дружба”.
“Вночі ми отримали повідомлення, що втретє за короткий час стався напад на нафтопровід “Дружба” на російсько-білоруському кордоні. Постачання нафти до Угорщини знову зупинилося! Це черговий напад на енергетичну безпеку нашої країни. Чергова спроба втягнути нас у війну. Це не вдасться! Ми й надалі всіма силами підтримуємо зусилля, спрямовані на досягнення миру, і захищатимемо національні інтереси!”, – написав дипломат.
- У ніч на 18 серпня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, вдарили по нафтоперекачувальній станції “Нікольскоє”, що у Тамбовській області РФ.
- Міністр закордонних справ Андрій Сибіга прокоментував заяву глави МЗС Угорщини Петера Сіярто, котрий поскаржився на Україну через атаку на нафтопровід.
На тлі загострення паливної кризи у РФ, російські медіа стали радити, як правильно “відсмоктати” бензин з автомобіля.
Американський консервативний оглядач Такер Карлсон заявив, що не підтримуватиме Республіканську партію на майбутніх проміжних виборах у США. Разом з тим, журналіст поки не визначився зі своєю подальшою позицією.
Рекса Гоєрманна, якого вважають одним із найвідоміших серійних убивць у сучасній історії Нью-Йорка, засудили до довічного ув’язнення без права на дострокове звільнення за вбивство восьми жінок. Одним із ключових доказів у справі стала ДНК, вилучена з коробки від піци.
Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш повідомив, що уряд країни подав до парламенту законопроєкт, який передбачає заборону використання мобільних телефонів у школах, починаючи з вересня 2027 року.
У Силах спеціальних операцій ЗСУ повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал, у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Роздольне.