В Україні можуть дозволити розлучатися під час вагітності чи першого року життя дитини
Джерело: співавторка законопроєкту, народна депутатка від партії “Голос” Інна Совсун
Парламентарі у першому читанні схвалили проєкт закону №5492, який дозволяє подружжю розлучатися під час вагітності жінки та протягом першого року життя дитини.
“Дуже дивно чути, що примус бути у стосунках – когось від когось захищає. Держава не може примусити кохати. Так само, як не може заборонити”, – зауважила депутатка.
Довідка. Відповідно до ч. 2 ст. 110 Сімейного кодексу в Україні заборонено розірвати шлюб під час вагітності дружини та першого року після народження дитини.
Винятком є, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.
- Верховна Рада України звернулася до парламентів та урядів іноземних держав, міжнародних організацій із закликом не визнавати легітимності будь-яких незаконних виборів, які РФ планує провести на тимчасово окупованих територіях України.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 15 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 87 бойових зіткнень.
15 квітня президент Володимир Зеленська розповів, що переговори між командами України та США щодо угоди про рідкісноземельні метали пройшли позитивно.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва В-1, здатний перебувати в повітрі упродовж декількох годин.
Російська армія в Україні значно залежить від постачання артилерійських боєприпасів із Північної Кореї, свідчать внутрішні звіти Міноборони РФ.
Російська армія вже розпочала наступальні дії на Сумщині й Харківщині, попри заяви про переговори. Інформацію підтвердив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, зауваживши, що Росія щомісяця збільшує своє угруповання на 8-9 тисяч військових, продовжуючи стратегічну наступальну операцію.