В Україні створили дашборд «гарячих ліній» із запобігання домашньому насильству

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Сьогодні Мінсоцполітики презентувало новий інструмент, який допоможе вдосконалити протидію домашньому насильству в Україні – дашборд “гарячих ліній”.

На сайті Інформаційно-обчислювального центру  доступний сервіс, де можна переглядати інформацію про наявні в територіальних громадах та регіонах “гарячі лінії” з протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми, включаючи контактні дані громади, в якій функціонує така лінія підтримки.

Дашборд також надає можливість обрати два відображення інформації: в розрізі територіальних громад та у розрізі регіонів. Це дозволяє користувачам отримати повну картину можливостей звернення.

“Для того, щоб запобігати насильству та попередити кривду, Мінсоцполітики вживає важливих заходів, адже будь-які форми насильства є неприйнятним”, – наголосили у відомстві.

Оксфордський університет на церемонії Encaenia вручив почесні докторські ступені за визначні досягнення у своїх професійних сферах вісьмом науковцям. Серед них зокрема історики Сергій Плохій і Тімоті Снайдер.

На Черкащині керівника структурного підрозділу одного з підприємств підозрюють у незаконному видобутку вторинних каолінів. Протиправна діяльність завдала державі понад 190 мільйонів гривень збитків.

30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа  Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.

Міністерство закордонних справ Ірану викликало тимчасового повіреного у справах України в Тегерані у зв’язку з висловлюваннями окремих українських посадовців щодо дій США та Ізраїлю проти Ісламської Республіки.

Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.