В Україні триває наймасштабніша за всю історію ремонтна кампанія на енергетичних об’єктах – Галущенко

Джерело: Міністерство енергетики України.

Під час зустрічі з амбасадоркою США в Україні Бріджит Брінк очільник Міненерго Герман Галущенко повідомив, що в Україні триває наймасштабніша за всю історію ремонтна кампанія на енергетичних об’єктах.

А також здійснюються заходи для посилення фізичного захисту енергетичної інфраструктури та децентралізації генерації.

Міністр акцентував, що до робіт залучено максимальну кількість фахівців, аби якнайшвидше відновити пошкоджені об’єкти, зокрема системи передачі, та захистити від майбутніх ворожих атак.

Водночас очільник Міненерго наголосив, що найнадійнішим захистом для енергетичної інфраструктури є системи протиповітряної оборони.

Під час зустрічі сторони обговорили напрямки співпраці для надання допомоги українському енергосектору у процесі відбудови та посилення стійкості енергосистеми.

Особливу увагу на зустрічі приділили підготовці до наступного опалювального сезону, який може бути досить складним з огляду на ймовірне продовження російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Окремо на зустрічі обговорювалися питання забезпечення ядерної і радіаційної безпеки на окупованій росіянами Запорізькій АЕС, а також співпраця на міжнародному рівні для посилення тиску на РФ у ядерній галузі.

Крім того, Герман Галущенко подякував США за допомогу енергетичному сектору України, а також ознайомив Бріджит Брінк з поточними потребами енергетичних кампаній.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.