В Україні відновили близько 60% електромереж, пошкоджених внаслідок атак РФ

Джерело: Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що в Україні вже виконали близько 60% запланованих робіт із відновлення електромереж, що були пошкоджені під час ворожих атак.

“Національна компанія “Укренерго” виконала близько 60% запланованих робіт із відновлення мереж. Рухаємося чітко в межах графіків. У підсумку плануємо додати в енергосистему 1,7 ГВт потужності. Таке завдання поставив перед Міністерством енергетики”, – повідомив очільник уряду.

А також зазначив, що Україна продовжує кампанію з відновлення енергетики. За його словами, від початку року відремонтовано 14,5 тис. км повітряних ліній, низку підстанцій та електрообладнання.

“Забезпечуємо посилений захист для енергооб’єктів. Одночасно готуємо до зими й теплоенергетику. Ремонти ТЕЦ, котелень, теплових електростанцій відбуваються в плановому режимі. 11,7 млрд куб. м газу вже закачано в українські газосховища. Це майже 80% від потреби. На складах маємо в наявності 1,5 млн тонн вугілля, плануємо вийти на показник 1,8 млн тонн”, – підсумував Денис Шмигаль.

У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові повністю зупинений продаж пального приватним особам та недержавним підприємствам.

Унаслідок російських обстрілів на Херсонщині за минулу добу загинула одна людина, ще дев’ятеро дістали поранення.

Унаслідок російської атаки на Полтаву 20 червня загинули двоє людей, ще 14 дістали поранення, серед них – шестеро дітей.

Триває 1579-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягнули понад 1,3 млн осіб.