В Україні втратив мандат нардеп Андрій Холодов

Джерело: народний депутат Ярослав Железняк у Telegram

Українські парламентарі достроково припинили депутатські повноваження народного депутата Андрія Холодова. За це проголосували 308 депутатів.

“І знову в Раді тимчасово 403-и депутати”, – зауважив Железняк.

Проєкт “Схеми” виявив, що нардеп від партії “Слуга народу” Холодов ще в січні 2023 року виїхав з України. З того часу не повертався, через що протягом шести місяців не відвідував засідання Верховної Ради і не голосував.

Холодов перебуває разом з сім’єю за кордоном, зокрема на Кіпрі. При цьому журналістам вдалося з’ясувати, що Холодов за кордоном розбудовує сімейний бізнес – його дружина стала співвласницею салону краси у Відні.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.