В Україні з червня надали понад 137 тисяч дозволів на володіння зброєю
Джерело: Міністерство внутрішніх справ України
З червня, тобто від початку функціонування реєстру зброї в Україні, в Україні отримали понад 137 тисяч дозволів на володіння зброєю.
Згідно з даними, реєстр зброї розпочав свою роботу 23 червня в Україні. З того часу українці подали понад 149 тисяч заяв на отримання різних видів дозволів на зброю, і поліцейські прийняли понад 137 тисяч рішень щодо надання відповідних дозволів.
По консультацію щодо реєстрації зброї можна звертатися:
- За телефоном: 044 334 40 35
- За допомогою Телеграм-бота: @arms_mvs_bot
- У чат-бот в Єдиному вікні для громадян – https://services.mvs.gov.ua/
Також в МВС додали, що українці регулярно звертаються до контакт-центру із питаннями щодо отримання послуг в Єдиному реєстрі зброї або для розв’язання проблемних ситуацій.
- З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну вже близько 350 українців отримали звання Героя.
30 січня президент Володимир Зеленський підписав Закон 4188-IX “Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду”.
Бюджетний комітет Німеччини закликав міністра фінансів Йорга Кукіса схвалити додаткові 3 мільярди євро (3,13 мільярда доларів) військової допомоги Україні, повідомили джерела.
Для завершення війни проти України необхідно тиснути на Росію, адже саме Москва виступає агресором, наголосила глава дипломатії Європейського Союзу Кая Каллас. Вона зазначила, що США повністю поділяють цю думку.
Хмельницька обласна рада має намір витратити 645 тисяч гривень на висвітлення своєї діяльності у 2025 році, повідомила пресслужба у відповідь на інформаційний запит ІМІ.
Глава РФ Володимир Путін неодноразово нахвалював міжконтинентальну балістичну ракету “Сармат”, стверджуючи, що “аналогів у світі немає”, і кілька років обіцяв, що ось-ось поставить її на бойове чергування. Пропагандисти Путіна погрожували за допомогою “Сармата” стерти Велику Британію та Страсбург, де знаходиться Європарламент. Проте низка випробувань завершилася провалом: Росія не має необхідних компетенцій для створення таких ракет, якими ще за радянських часів займалися українські конструкторські бюро, повідомляють експерти.