В Україні загинув волонтер-парамедик із Данії

Джерело: душпастирство Української греко-католицької церкви в Данії у Facebook

В Україні на лінії фронту загинув Оскар Александер Коксвік Йоганссон – волонтер-парамедик із Данії. Його не стало, коли він рятував життя інших під час російського обстрілу.

“Із сумом повідомляємо про загибель в Україні данського волонтера-парамедика та великого друга українського народу Оскара Александера Коксвіка Йоганссона, який загинув на лінії фронту, рятуючи життя інших під час російського обстрілу”, – йдеться у дописі.

Зазначено, що парамедик надавав допомогу українцям від початку широкомасштабної війни. Зокрема він займався транспортуванням машин швидкої допомоги та іншого медичного обладнання для порятунку життя на найбільш небезпечних ділянках фронту.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.