На війні в Україні загинув доброволець із Латвії

Джерело: LSM

В Україні, під містом Лиман Донецької області, внаслідок атаки російського дрона загинув доброволець із Латвії.

Як розповіли у виданні, відомості про загибель латвійського добровольця підтвердив колишній командир Національних збройних сил Латвії Юріс Далбіньш.

“Його соратники подбають про те, щоб його тіло було доставлено до Латвії, і його було поховано згідно з військовим регламентом”, прокоментував він.

Висловлюється припущення, що латвієць міг загинути від того самого дрона, який у суботу забрав життя естонського добровольця Танеля Кріггуля на псевдо “Стінгер”, який воював в Україні у складі інтернаціонального легіону.

Варто зауважити, що ім’я полеглого воїна досі не відоме.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.