В Україні запрацював вебдодаток Derm Guard для дерматовенерологічної допомоги військовим

Джерело: пресслужба МОЗ

Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток “Derm Guard”. У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу.

У відомстві розповіли, що у вебзастосунку кожен військовий на фронті та їх родини можуть отримати фахову консультацію висококваліфікованих спеціалістів вузького профілю.

“Враховуючи умови, в яких перебувають герої на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується”, – йдеться у дописі.

Щоб отримати допомогу, необхідно:

  • зайти на сайт;
  • заповнити коротку форму;
  • додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки;
  • натиснути кнопку “Відправити”.

Лікарі протягом 12-24 годин підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.

До надання допомоги військовому можуть бути залучені й представники медичних бригад. У цьому форматі дерматовенерологи готові надати консультаційні послуги відповідним фахівцям віддалено.

Як зазначили у МОЗ, ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від Derm Guard.

“Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. При цьому, всі послуги надаватимуться безоплатно”, – йдеться у повідомленні.

За підтримки партнерів зі США та МОЗ дерматовенерологічна гвардія України отримала від міжнародних партнерів препаратів для допомоги на 500 тисяч доларів.

“Серед них, зокрема, набори протигрибкових засобів, нестероїдні протизапальні препарати та інше. Всі ліки розповсюджуватимуться серед медиків і військових. Це створить можливість надавати більш якісну дерматовенерологічну допомогу”, – резюмували у МОЗ.

24 квітня Головне управління розвідки Міноборони поінформувало, що на аеродромі “Ростов-на-Дону центральний” згорів багатоцільовий винищувач Су-30СМ. Вартість літака оцінюється у 50 мільйонів доларів.

Третина американців попалася на російську дезінформацію та інші фейкові заяви в Інтернеті. Про це свідчить національне опитування YouGov, проведене на замовлення компанії NewsGuard, котра спеціалізується на перевірці достовірності інформації.

У перший візит президента України до ПАР із моменту встановлення дипломатичних відносин між двома державами, Володимир Зеленський передав Сирілу Рамафосі список із 400 українських дітей, викрадених Росією.

Американський журнал The Times опублікував відео з наслідками російського удару по Києву, внаслідок якого загинуло щонайменше десять осіб, поранено – 90.

Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.