В Україні запрацював вебдодаток Derm Guard для дерматовенерологічної допомоги військовим

Джерело: пресслужба МОЗ

Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток “Derm Guard”. У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу.

У відомстві розповіли, що у вебзастосунку кожен військовий на фронті та їх родини можуть отримати фахову консультацію висококваліфікованих спеціалістів вузького профілю.

“Враховуючи умови, в яких перебувають герої на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується”, – йдеться у дописі.

Щоб отримати допомогу, необхідно:

  • зайти на сайт;
  • заповнити коротку форму;
  • додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки;
  • натиснути кнопку “Відправити”.

Лікарі протягом 12-24 годин підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.

До надання допомоги військовому можуть бути залучені й представники медичних бригад. У цьому форматі дерматовенерологи готові надати консультаційні послуги відповідним фахівцям віддалено.

Як зазначили у МОЗ, ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від Derm Guard.

“Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. При цьому, всі послуги надаватимуться безоплатно”, – йдеться у повідомленні.

За підтримки партнерів зі США та МОЗ дерматовенерологічна гвардія України отримала від міжнародних партнерів препаратів для допомоги на 500 тисяч доларів.

“Серед них, зокрема, набори протигрибкових засобів, нестероїдні протизапальні препарати та інше. Всі ліки розповсюджуватимуться серед медиків і військових. Це створить можливість надавати більш якісну дерматовенерологічну допомогу”, – резюмували у МОЗ.

Сьогодні вранці, 22 січня, ворог скинув на Костянтинівку дев’ять 250-кілограмових авіабомб, а згодом атакував безпілотником. Унаслідок російського удару загинула одна людина, ще п’ятеро отримали поранення.

Росіяни двічі атакували рятувальників ДСНС, які проводили аварійно-рятувальні роботи на Херсонщині. Одного рятувальника госпіталізовано.

У вівторок, 21 січня, внаслідок удару російських безпілотників по селу Гоптівка Харківської області загинули двоє чоловіків.

Державна служба з надзвичайних ситуацій оприлюднила наслідки російських ударів по Миколаєву та Сумах.

На полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент Володимир Зеленський провів зустріч із главою Фінляндії Александром Стуббом. Сторони зокрема обговорили кроки для наближення справедливого миру та гарантії безпеки.