В Україні запустили сайт з пошуку актуальних вакансій у сфері відбудови

Джерело: пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

В Україні запустили сайт “Робота та Відновлення”, який відображає актуальні вакансії у сфері відновлення, логістики та звʼязку.

Також пропозиції містять можливості для безоплатного навчання, перекваліфікації та проживання.

Ми розуміємо, що війна змусила багатьох людей розпочати життя з нового аркуша. І тому ми пропонуємо не тільки класичні вакансії, але й ті, що містять можливості для безоплатного навчання, перекваліфікації та/або проживання, – зазначили у повідомленні.

Як зауважив віцепремʼєр з відновлення, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, проєкт має допомогти забезпечити роботою українців, зокрема ВПО, та підсилити кадровий потенціал підприємств інфраструктури та сфери відновлення.

Зауважується, що на сайті користувачі можуть обирати роботу за сферою, географією чи роботодавцем. Крім актуальних вакансій, вебсайт проєкту пропонує рекомендації щодо пошуку роботи, а також відповіді на найбільш часті питання щодо працевлаштування.

Довідка. Сайт створено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури разом з Державним агентством відновлення, АТ “Укрпошта та АТ “Укрзалізниця”, за підтримки громадської спілки “Українська інфраструктурна асоціація”, а також порталу robota.ua.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін повідомив, що ситуація під Авдіївкою “дуже складна”, проте українські підрозділи “втілюють контратакуючі заходи”.

У Силах оборони півдня України повідомили, що вночі російський безпілотник перетнув кордон з Молдовою та пролетів “кількадесят кілометрів”, перш ніж знов увійшов у повітряний простір України.