В українській розвідці назвали мету атак на російську столицю

Джерело: коментар представника Головного управління розвідки Андрія Юсова в етері телемарафону.

У ГУР МОУ прокоментували нещодавні атаки безпілотників на Москву. За словами Андрія Юсова, завдання шкоди матеріально шкоди – не голене завдання таких атак.

Він уточнив, що основна мета атак на російську столицю – політичні наслідки для країни-агресорки.

“Що побачив цілий світ? Що режим Путіна, його путінська Росія не спроможна захистити власну територію, власну столицю і навіть об’єкти, які пов’язані з їхнім сектором безпеки і оборони”, – пояснив представник ГУР.

Він додав, що подібні атаки є серйозною антирекламою для Росії, яка постачає зброю низці країн світу, зокрема засоби РЕБ та ППО.

“Я думаю, що після останніх подій їхня вартість умовно на міжнародному ринку озброєнь значно впала і похитнулась. Навряд чи після такої реклами хтось захоче щось купувати у рашистів”, – резюмував Юсов.

ДОВІДКА: у ніч на 30 липня та 1 серпня Мокву атакували безпілотники В обох випадках були влучання у будівлю “Москва-Сіті”, де розташовано офіси декількох російських міністерств. Кремль звинуватив в атаках Україну.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.