В Україну вдалося повернути ще трьох дітей – Лубінець

Джерело: Дмитро Лубінець у Facebook

Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що до України вдалося повернути ще трьох дітей, незаконно депортованих російськими окупантами.

“Ще троє українських дітей вдалося повернути на Батьківщину. Здійснили це в межах реалізації плану дій Bring Kids Back UA, ініційованого президентом України Володимиром Зеленським.Також долучаємо до цього процесу громадські організації та міжнародних партнерів”, – повідомив омбудсман.

За його словами, це повернення вдалося здійснити завдяки співпраці з БФ Orphans Feeding Foundation, зокрема зі співзасновницею організації Маріам Ламберт (Mariam Lambert).

Дмитро Лубінець наголосив, що робота з повернення дітей в Україну триватиме й надалі.

“Якщо ваша дитина зникла, і ви як законний її представник не знаєте її місця перебування – обов’язково повідомте про цей факт Національну поліцію України за номером 102. Якщо ж ви переконані, що дитину депортували на РФ, чи вона перебуває на ТОТ, то окрім поліції варто повідомити й нас”, – закликав Уповноважений з прав людини.

Для контактів: гаряча лінія 0 800 50 17 20 — у межах України, 044 299 74 08 — для дзвінків з-за кордону, електронна адреса — [email protected].

“Кожен випадок ми розглядаємо індивідуально і максимально працюємо для результату”, – підсумував омбудсман.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.