В Україну відправили гусеничні всюдиходи-амфібії, придбані за пожертви латвійської громади

Фото: МЗС України

Джерело: МЗС України

Посольство України в Латвії організувало відправлення гусеничних всюдиходів-амфібій “Bandvagn 202” для потреб Збройних сил України.

Всюдиходи придбано в Норвегії завдяки пожертвам латвійської громади Чикаго та відправлені Посольством України спільно з латвійською волонтерською організацією “SOS Допомога армії України”.

“Всюдиходи призначені для перевезення особового складу і техніки в снігових умовах і болотистою місцевістю. Bv202 може перевозити 10 бійців і до однієї тонни вантажу”, – пояснили в дипмісії.

Посол України Анатолій Куцевол висловив подяку латвійському суспільству та всім небайдужим громадянам за кордоном, чиї пожертви допомогли забезпечити українських захисників необхідною для бойових дій технікою.

Фото: МЗС України

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.